• Home
  • بلاگ
  • چرا من عاشق استفاده از لپتاپ ایسر Nitro 5 برای کار هستم؟

چرا من عاشق استفاده از لپتاپ ایسر Nitro 5 برای کار هستم؟

به گزارش نمایندگی Acer بهترین لپتاپی که در عین حال قیمت مناسبی دارد چیست؟ آیا در بلند مدت پاسخگوی نیازها هست؟ آیا میتواند بازی هایی مثل PUBG را به خوبی اجرا کند؟ این ها سوالاتی هستند که بسیاری از دوستان در هنگام مراجعه به من و مشاوره گرفتن در مورد لپتاپ از من می پرسند. وقتی من لپتاپ های گیمینگ را معرفی می کنم، بزرگ بودن و طول عمر کم باتری در ذهن آنها تداعی می شود. ماه گذشته، من لپتاپ ایسر مدل Nitro 5 را برای کارم خریداری کردم. چون نیاز به لپتاپی داشتم که بتواند حجم بالای ویدئوها و تصاویرم را پردازش کند. من این لپتاپ را به MacBook Pro 15 اینچی ترجیح دادم. این لپتاپ بیشتر از یک لپتاپ گیمینگ نیازهای من را برطرف کرد.

کارشناس نمایندگی ایسر میگوید من لپتاپ های گیمینگ زیادی را تست کرده ام، حتی آنهایی که قیمت شان حدودا دو برابر قیمت Nitro 5 است و صفحه کلیدها و پدهای لمسی کاربردی دارند که به راحتی بدون نگاه کردن میتوانید آنها را پیدا کنید. این چیز زیاد خوبی نیست وقتی شما در هنگام کار بر روی میزهای قهوه فضایی برای متصل شدن به لوازم جانبی ندارید. این چیزی نیست که شما بتوانید در Nitro 5 پیدا کنید، چون که ایسر از کلیدهای الفبایی خیلی بیشتر از کلیدهای عددی و کاربردی استفاده می کند. به دلیل اینکه فاصله ی بین کلیدها در این مدل زیاد است، تایپ با آن بسیار راحت است. پد لمسی ممکن است فضای زیادی برای انجام حرکات نداشته باشد اما دقت ردیابی بالایی دارد که شما را با انتخاب موارد اشتباه آزار نمی دهد.

به نظر من خیلی خنده دار است که لپتاپ های گیمینگ بلندگوهای ضعیفی داشته باشند، مخصوصا وقتی تولیدکنندگان مدعی هستند گیمرها معمولا از هدفون یا بلندگوهای جانبی استفاده می کنند. بنابراین هیچ دلیل قانع کننده ای مبنی بر اینکه چرا لپتاپ های گیمینگ بلندگوهای خوبی ندارند، وجود ندارد. من خوشحالم که ایسر این کار را در Nitro 5 انجام نداده، اسپیکرها توسط نرم افزار Dolby Audio پشتیبانی و بهینه سازی میشوند. این لپتاپ بلندگوهای قوی دارد و میتواند صدای واضح و تا حدودی همراه با باس را تولید کند. این لپتاپ برای زمان هایی مناسب است که من میخواهم یک ویدئو را در محلی پر سر و صدا مثل رستوران برای مشتریان پخش کنم.

به گزارش نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر که میگوید نمیخواهم در مورد عملکرد Nitro 5 صحبت کنم، چون که شما میتوانید در بررسی های ما در مورد آن خوانید. لپتاپ Nitro 5 (نسخه ی Limited Thanos) که من از آن استفاده می کنم مجهز به یک پردازنده ی نسل هفتم Core i5 و یک پردازنده ی گرافیکی GTX 1050 است. این لپتاپ توانایی اجرای اکثر بازی های پیچیده را دارد. با این حال چیزی که من واقعا از آن راضی ام این است که Nitro 5 توانایی ارتقای هارد درایو و رم را بدون ایجاد عوارض جانبی دارد، چون که این لپتاپ در دو بخش اختصاصی طراحی شده. انجام عملیات ارتقا برای کاربران امر آسانی است، چون نیاز به انجام کارهای پیچیده ای که منجر به آسیب رسیدن به سیستم شود، نمی باشد.

Nitro 5 در حال حاضر با پردازنده ی جدید نسل هشتم اینتل قابل دسترس است و بازدهی بسیار بهتری را در مقایسه ی نسخه های فعلی دارد.به گزارش نمایندگی acer  اگر نسخه ی red camp را خریداری کنید این نسخه مجهز به پردازنده ی AMD Ryzen 5 بوده که به همین دلیل قیمتش کمتر از 3000 روپیه است. این لپتاپ یک لپتاپ میان رده ی گیمینگ است که در محل کار نمیتواند بازدهی خیلی خوبی داشته باشد.

برچسب ها: ایسر, acer, نمایندگی ایسر, نمایندگی رسمی ایسر, تعمیر لپتاپ ایسر