نمایندگی ایسر

نمایندگی ایسر

ایسر برندی تایوانی است که به نوعی چند ملیتی نیز محصوب میشود و چند بار توانسته رتبه های بالا را در تولید و عرضه کامپیوتر های خانگی کسب کند.به عنوان مثال در سال 2010 ایسر توانست رتبه دوم را در تولید رایانه های خانگی به دست اورد.

ایسر نیز همانند سایر رقبای خود در زمینه تولید لوازم الکترونیکی از جمله لپ تاپ ،تبلت،دستگاه های رومیزی all in one، مانیتور های خانگی و اداری فعالیت گسترده ای دارد.شاید در سالهای اخیر ایسر از گردونه رقابت با دیگر برند های تا حدودی جا مانده باشد اما همچنان با قدرت به کار خود ادامه داده میدان را خالی نکرده است.

در زمینه تولید و عرضه لپ تاپ ایسر فعالیت ویژه ای دارد که تنوع مدل های آن طیف وسیعی را برای انتخاب مشتریان ارائه میکند.اگر برای فعالیت های روزمره و خانگی به دنبال لپ تاپ هستید ایسر مدل های متنوعی را برای شما ارائه میکند و اگر به دنبال لپ تاپ های مخصوص بازی یا اصطلاحا Gaming هستید ایسر بهترین ها از لحاظ کیفیت و قیمت را به شما پیشنهاد میکند.

قطعا ایسر از لحاظ قیمتی از سایر رقبای خود به خصوص ایسوس و لنوو گزینه های بهتری را ارائه میکند و این سیاست جهت حفظ مشتری و بازار بوده و هست.اما شایان ذکر است که پایین بودن قیمت در ایسر نشان از بی کیفیت بودن کالاهای این شرکت نیست و شاید در مقام مقایسه به راحتی با سایر برند ها برابری میکند.

برچسب ها: ایسر, acer, نمایندگی ایسر, نمایندگی رسمی ایسر, تعمیر لپتاپ ایسر